FIRMA POD NAZWĄ P.H.U.,,ALTER-HOUSE” WIKTOR CIESIELSKI POWSTAŁA 1.02.2011r. CHOCIAŻ POCZĄTKI SIĘGAJĄ 2007r. NAZWA ALTER-HOUSE.PL ZNACZY DOKŁADNIE ODMIEŃ DOM/ZMIEŃ DOM. ZMIENIAJĄCE SIE TRENDY W BUDOWNICTWIE I KONIECZNOŚĆ DOSTOSOWYWANIA DO CORAZ NOWSZYCH NORM (WT2021) DOPROWADZIŁO DO BUDOWY NIEMAL ZERO EMISYJNYCH DOMÓW , CZEGO ŚWIAT NAM MOŻE POZAZDROŚCIĆ :). DOŚWIADCZENIE ZBIERANE I WYPRACOWYWANE LATAMI ZARÓWNO W KRAJU, JAK I ZA GRANICĄ. OD TAMTEJ PORY ZDOBYLIŚMY SZEROKIE GRONO ZADOWOLONYCH KLIENTÓW, KTÓRZY CHĘTNIE POLECAJĄ I KORZYSTAJĄ Z NASZYCH USŁUG, TAKICH JAK: MUROWANIE (KAŻDY RODZAJ), STROPY MONOLITYCZNE, TYNKI SI-SI NA ELEWACJI, DLA WYMAGAJACYCH TYNKI (RĘCZNIE)TRADYCYJNE CEM.-WAPIENNE, GŁADZIE, MALOWANIE, PŁYTKI: CERAMIKA I GRESY ( KOMPLEKSOWO ŁAZIENKI -TAKŻE WIELKI FORMAT-SPIEKI) , PROFESJONALNE DOCIEPLENIA ELEWACJI Z MATERIAŁEM( TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU W RAMACH DOTACJI Z FUNDUSZU OCHRONY ŚRODOWISKA), DEMONTAŻ I MONTAŻ OKIEN I DRZWI ITP.

BUDOWA DOMÓW ALTER-HOUSE.PL TERMOMODERNIZACJA I UKŁADANIE KOSTKI

CO NAS WYRÓŻNIA: WYKONUJEMY PŁYTY STROPOWE WYLEWANE, RDZENIE I WIEŃCE, SŁUPY I PODCIĄGI NA WŁASNYCH SZALUNKACH SYSTEMOWYCH. KORZYSTAMY Z LASERÓW POMIAROWYCH I WIBRATORÓW PODCZAS PRAC ZWIĄZANYCH Z WYLEWANIEM BETONU PRZEZ CO ELIMINUJEMY RAKI W BETONIE I UZYSKUJEMY RÓWNĄ ZWARTĄ STRUKTURĘ , CO PRZEKŁADA SIĘ NA DALSZE PRACE TYNKARSKIE, POSADZKARSKIE, DOCIEPLENIOWE, DEKARSKIE.

ALTER-HOUSE.PL SZALUNKI SYSTEMOWE DO STROPÓW

NA ŻYCZENIE INWESTORA ORGANIZUJEMY PLAC BUDOWY I PROWADZIMY BUDOWĘ PRZEZ WSZYSTKIE ETAPY LUB OKREŚLONY ZAKRES. SZANUJĄC SWÓJ CZAS I KLIENTA TWORZYMY WSTĘPNĄ WYCENĘ (SYMBOLICZNA OPŁATA ZWRACANA PO SKORZYSTANIU Z OFERTY LUB ODJĘTA PRZY ZAKUPIE OKREŚLONYCH MATERIAŁÓW, Z KORZYŚCIĄ DLA KLIENTA). WYCENA MOŻE DOTYCZYĆ : POSZCZEGÓLNYCH USŁUG BUDOWLANYCH , USŁUG INSTALACYJNYCH: HYDRAULICZNYCH LUB ELEKTRYCZNYCH, USŁUG DEKARSKICH ORAZ MATERIAŁÓW , PRAC TERMOMODERNIZACYJNYCH ELEWACJI BUDYNKU, PRAC MONTAŻU OKIEN, DRZWI, BRAM, WSZYSTKICH MATERIAŁÓW NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI INWESTYCJI, PRZEZ CO KLIENT WIE ILE BĘDZIE KOSZTOWAŁA BUDOWA NA DANYM ETAPIE JUŻ NA SAMYM POCZĄTKU.

KONSULTACJA I DOBÓR PROJEKTU DO POTRZEB I WYMAGAŃ INWESTORA (PRZED KUPNEM GOTOWCA I WIZYTĄ U ARCHITEKTA). POMAGAMY USTALIĆ, KTÓRY PROJEKT BĘDZIE MNIEJ SKOMPLIKOWANY, A CO ZA TYM IDZIE SZYBSZY W BUDOWIE I TAŃSZY, A NAWET WIĘKSZY, PRZY TYM SAMYM BUDŻECIE . EWENTUALNIE DORADZIMY MOŻLIWE ZMIANY.

ALTER-HOUSE.PL PŁYTA POD GARAŻ

OFERUJEMY ZAOPATRZENIE BUDOWY W NIEZBĘDNE MATERIAŁY Z ASORTYMENTU NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO NA STRONIE WWW.ALTER-HOUSE.PL . WIĘCEJ ZDJĘĆ DO OBEJRZENIA BĘDZIE DODAWANE SUKCESYWNIE NA STRONIE SKLEPU.

WSPÓŁPRACUJEMY Z HURTOWNIAMI ,SKŁADAMI PSB, PRODUCENTAMI I INSTALATORAMI. KORZYSTAMY ZE SPRAWDZONYCH PODWYKONAWCÓW. DO KAŻDEGO ZLECENIA PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE . WYCENA I MONTAŻ OKIEN PCV, PARAPETÓW, DRZWI ORAZ BRAM GARAŻOWYCH. NA SWOJE USŁUGI I MATERIAŁY WYSTAWIAMY FAKTURY VAT 8% LUB 23%. GWARANCJA JAKOŚCI USŁUG I MATERIAŁÓW. ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG BUDOWLANYCH I ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW . Dyrektor Zarządu: Wiktor Ciesielski , dnia 8.12.2023r.

JESZCZE JEST OTWARTY WOLNY TERMIN NA BUDOWĘ W 2024 ROKU. ZAPRASZAM DO KONTAKTU TEL.+48510514912 MAIL: alterego.wiktor@op.pl

lub sklep24.alter-house@op.pl